Bağbozumu Bozcaada

Erken Rezervasyonda Özel Bozcaada Bağbozumu
Bağbozumunda , Bozcada & Kadırga Koyu & Assos Turu
8/10 Eylül 2017 Tarihine özel

bag_bozumu_01
satian

1.Gün Cuma İstanbul-Bozcaada
22.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
22.30 Mecidiyeköy Migros Önü
23.00 Bakırköy Ömür Plaza Önü
24:30 Beylikdüzü Migros Karsısı
Konforlu otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu takip edilerek Çanakkale üzerinden Bozcaada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün Cumartesi Bozcaada
Sabah saatlerinde Geyikli iskelesine varış Geyikli iskelesinde feribot saatini beklerken dileyen misafirlerimiz sahildeki restaurantlar da kahvaltılarını alabilirler (kahvaltı extra olup bedeli misafirlerimize aittir). Kahvaltımızın ardından feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada’ ya varışımıza müteakip  ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu…Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında serbest zaman veriyoruz(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir). Rehberimizin belirleyeceği saat de feribot ile adadan ayrılıp otelimize geçiyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.
*Adaya otobüs geçişi yasak olduğu için ayazma plajına gidecek misafirlerimiz, belediye minubüslerini kullanacaktırlar. Minübüs ücreti katılımcılara aittir.

3.Gün Pazar Kadırga Koyu – Assos – Çanakkale – İstanbul
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Kadırga Koyuna varış.Yüzme ve güneşlenme için serbest zaman.rehberimizin belirleyeceği saat de Assos’a hareket ve serbest zaman.Dileyen Misafirlerimiz Antik Liman’a inebilir veya Athena tapınağına çıkarak renkli kareler yakalayabilirler.Serbest zaman sonrası İstanbul’a hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

a- Kod alım işleminizi takiben 0850 736 26 26 veya 05465383191  nolu telefonu arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com mail adresine imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.
d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 50 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde 100 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 149 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
*Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.(araç içi ikram su servisi olarak yapılır)
*Rhodius Sarıçay, Aşkın otel veya dengi otel de iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama
*Tatil selfie ,hizmet anlayışı ve güvencesi .
*Rehberlik hizmeti

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
*Müze ve ören yeri giriş ücretleri
*Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
*Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
*Athena tapınağı giriş ücreti veya Assos Liman minibüs ücreti misafirlerimize aittir
*Feribot geçiş ücretleri, ören yeri giriş, millipark giriş ücretleri için otobüste kişi başı 20 TL toplanacaktır. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunlu olup acente rehberi tarafından otobüste toplanacaktır.Zorunlu Ücretler Tur Programı ile bir bütündür.

*Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür.
*Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
*Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.