Bozcaada & Gökçeada & Çanakkale Turları

En Uygun Fiyatlarla Bozcaada & Gökçeada & Çanakkale Turları

Yaz Gelince Bir Başkadır Ege Adaları
Ülkemizin en batısındaki yer olan Gökçeada’yı unutulmaz bir tur ile tanımak ister misiniz? Burada birbirinden güzel koyların, bakir doğanın, muhteşem manzaraların olduğunu biliyor muydunuz? Yaz aylarında hafta sonları için muhteşem bir tatil seçeneği olan Gökçeada turları ve Ege’nin mavisini mutlaka deneyin.
Tur Proğramımızı Oylamak İstermisiniz ?
[yasr_visitor_votes size=”medium”]


gokceada_turu_01
satinal

1.Gün Cuma İstanbul-Gökçeada

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü ,
22:30 Mecidiyeköy Migros Önü
23:00 İncirli Ömür Plaza

Konforlu otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu  üzerinden Gökçeada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. 🙂

2.Gün Cumartesi Gökçeada-Çanakkale

Sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varış ve adaya geçiş .Adanın tarihine damga vurmuş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz.Bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Dereköy, Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy panaromik olarak göreceğimiz yerler arasındadır .Mevsim ve Hava durumuna göre Kefaloz koyunda vereceğimiz serbest yüzme molasını takiben Kabatepe,Eceabat üzerinden Çanakkale’ye geçiş Otelimize varış dinlenme için serbest zaman.Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün Pazar Bozcaada – İstanbul

Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası Geyikli iskelesine varış ve adaya geçiş.Bozcaada’ ya varışımıza müteakip ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu…Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında serbest zaman veriyoruz(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarını yanlarına almaları tavsiye edilir). Rehberimizin belirleyeceği saat de feribot ile adadan ayrılıp İstanbul’a yolculuk ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü ,
22:30 Mecidiyeköy Migros Önü
23:00 İncirli Ömür Plaza

Konforlu otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu  üzerinden Gökçeada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

  • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
  • Salı kalkışlı turlarda Aşkın Art otel, Cuma kalkışlı turlarda, Aşkın art otel,Rhodius Sarıçay, v.b otel de iki kişilik odalar da 1 gece
  • Yarım Pansiyon konaklama
  • Tatil Selfie güvencesi
  • Rehberlik hizmeti
  • Müze ve plaj giriş ücretleri, şezlong semsiye ücretleri
  • Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

Feribot geçişleri,ören yeri ve millipark giriş ücretleri olarak 30 TL araç içi rehber tarafından toplanıcaktır.Bu ücret tüm katılımcılar ve 7-12 yaş grubu çocuklar için geçerlidir.