Bozcaada & Kadırga Koyu & Assos Turu

En Uygun Fiyatlarla Bozcaada & Kadırga Koyu & Assos Turu

Yaz Gelince Bir Başkadır Ege Adaları
Bozcaada & Kadırga Koyu & Assos Turu
2 Gece 3 Gün
1 Gece Otel Konaklamalı

Tur Proğramımızı Oylamak İstermisiniz ?
[yasr_visitor_votes size=”medium”]


bozcaada_tur
satinal

1.Gün Cuma: İstanbul-Çanakkale Bozcaada

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü
22:30 Mediciyeköy Migros Önü
23.00 İncirli Ömür Plaza

Plaza Önü, Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu takip edilerek .Çanakkale üzerinden Bozcaada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün Cumartesi: Bozcaada

Sabah saatlerinde  Geyikli iskelesine varış .Geyikli iskelesinden feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada’ ya varışımıza müteakip  ada sokaklarında yürümeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu…Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) gezebilir ve hediyelik şaraplarını alabilirler.Deniz’e girmek isteyen misafirlerimiz  Ayazma Plajında  Ege denizinin ve sahillerinin keyfine varabilirler.(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir ve minibüs ücreti misafirlerimize aittir.)Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp otelimize geçiyoruz..Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün Pazar: Kadırga Koyu  – Assos – İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Kadırga Koyuna varış.Yüzme ve güneşlenme için serbest zaman.Rehberimizin belirleyeceği saat de  Assos’a hareket ve serbest zaman. Dileyen Misafirlerimiz  extra olarak Antik Liman’a inebilir veya Athena tapınağına çıkarak renkli kareler yakalayabilirler.Serbest zaman sonrası Çanakkale üzerinden İstanbul’a dönüş yolculuğumuz için hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü
22:30 Mediciyeköy Migros Önü
23.00 İncirli Ömür Plaza

Not:Bozcaada geçisinde adaya otobüs alınmadıgı için plaja gidecek misafirleriz Bozcaada belediye minibüslerini kullanıcaklardır. Minibüs ücreti katılımcılara aittir.
Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:
*Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım
*Otobüs içi ikramlar.
*Rehberlik hizmetleri
*SALI kalkışlı turlar için Aşkın ART otel, Cuma kalkışlı turlar için Aşkın Art, Sarıçayotel , vb dengi otel de   iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama.

* plaj giriş şezlong şemsiye ücretleri. kale,antik kent yeri giriş ücretleri
*Feribot geçişleri,ören yeri ve millipark giriş ücretleri olarak 30 TL araç içi rehber tarafından toplanıcaktır.Bu ücret tüm katılımcılar ve 7-12 yaş grubu çocuklar için geçerlidir.
*Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
*Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

*Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-   gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da   14 gündür.
*Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
*Acente   Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile   tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)   ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.