Ege Adaları Turu

Fırsat

İNDİRİMLİ FİYAT

449 TL

  • Rezervasyon Telefon
  • 0 850 736 26 26
Satın Al

12 Temmuz / 9 Ağustos / 10 Ağustos / 14 Ağustos

Ege Adaları ; Bozcada ,Assos,Kadırga,  Gökçeada & Çanakkale Turu 2 Gece yarım pansiyon konaklama dahil
3 gece 4 gün

1.Gün    İstanbul-Gökçeada

22.30  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü
23.00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,
23.30  Bakırköy Ömür Plaza Önü,
24.00
Beylikdüzü  Migros önü hareketle , Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu üzerinden Gökçeada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün    Gökçeada-Çanakkale

Sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varış ve adaya geçiş .Ekstra olarak alacağımız kahvaltı molasının ardından ,Adanın tarihine damga vurmuş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz. Bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Kaleköy, Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy panaromik  olarak göreceğimiz yerler arasındadır .Mevsim ve Hava durumuna göre Kefaloz koyunda vereceğimiz serbest yüzme molasını takiben Kabatepe, Eceabat üzerinden Çanakkale’ye geçiş Otelimize varış dinlenme için serbest zaman. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün Bozcaada

Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası Geyikli iskelesine varış ve adaya geçiş, .Bozcaada’ ya varışımıza müteakip  ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu…Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında  serbest zaman veriyoruz(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir). Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp Otelimize yolculuk .Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(Adaya otobüs geçişi olmadığı için Ayazma plajı minübüs ücreti katılımcılara aittir.)

4.Gün   Assos&Kadırga Koyu 

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Kadırga Koyuna varış. Yüzme ve güneşlenme için serbest zaman. rehberimizin belirleyeceği saat de  Assos’a hareket ve serbest zaman .Dileyen Misafirlerimiz  kendi imkanları ile Antik Liman’a inebilir veya Athena tapınağına çıkarak renkli kareler yakalayabilirler. Serbest zaman sonrası İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve başka bir tatil selfie organizasyonunda buluşmak üzere misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

*Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
*Rhodius Sarıçay,Aşkın Art,Zileli,udi otel veya  dengi otel de  iki veya üç  kişilik odalar da
2  gece Yarım Pansiyon konaklama
*Rehberlik hizmeti
*Tatil Selfie hizmet ve güvencesi
*Tursab mesleki zorunluluk sigortası
*Feribot geçiş ücretleri

*Müze ve ören yeri giriş ücretleri,plaj giriş ücretleri,sezlong şemsiye ücretleri katılımcılara aittir.
*Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
*Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

× WhatsApp Destek