Gökçeada & Bozcaada & Assos

FIRSAT

İNDİRİMLİ FİYAT

599 TL

 • Rezervasyon Telefon
 • 0 850 736 26 26
Satın Al

Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Uyarınca Aynı Soyismi Taşıyanlar İçin Yanyana Oturmak Kaydı İle Geçerli Fiyattır.Diğer katılımcılar Sosyal Mesafe Koltuk Opsiyonunu Seçmelidirler.

BAYRAM ‘da Bozcada ,Assos,Kadırga, Gökçeada & Çanakkale Turu

2 GECE OTEL KONAKLAMALI

1.Gün        İstanbul-Gökçeada

22.30  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü 23.00 Mecidiyeköy Migros ,23.30  Bakırköy Ömür Plaza Önü  hareketle , Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu  üzerinden Gökçeada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

 

2.Gün         Gökçeada-Çanakkale

Sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varış ve adaya geçiş .Ekstra olarak alacağımız kahvaltı molasının ardından ,Adanın tarihine damga vurmuş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz. Bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Kaleköy, Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy panaromik  olarak göreceğimiz yerler arasındadır .Mevsim ve Hava durumuna göre Kefaloz koyunda vereceğimiz serbest yüzme molasını takiben Kabatepe, Eceabat üzerinden Çanakkale’ye geçiş Otelimize varış dinlenme için serbest zaman. ve konaklama otelimizde.

 

3.Gün       Bozcaada

Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası Geyikli iskelesine varış ve adaya geçiş, .Bozcaada’ ya varışımıza müteakip  ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu…Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında  serbest zaman veriyoruz(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir). Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp Otelimize yolculuk . konaklama otelimizde.(Adaya otobüs geçişi olmadığı için Ayazma plajı minübüs ücreti katılımcılara aittir.)

 

4.Gün   Assos&Kadırga Koyu 

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Kadırga Koyuna varış. Yüzme ve güneşlenme için serbest zaman. rehberimizin belirleyeceği saat de  Assos’a hareket ve serbest zaman .Dileyen Misafirlerimiz  kendi imkanları ile Antik Liman’a inebilir veya Athena tapınağına çıkarak renkli kareler yakalayabilirler. Serbest zaman sonrası İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve başka bir tatil selfie organizasyonunda buluşmak üzere misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

 • Otobüs ile ulaşım
 • Araç içi ikramlar(su servisi olarak yapılır hijyen ve yol güvenliği açısından sıcak servis yapılmamaktadır)
 • Araç içi hijyen seti( 1 adet 3 katlı cerahi maske ,kişisel dezenfektan,)
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti
 • 2 gece çanakale 3* otellerde konaklama
 • Otelde 2 acık büfe kahvaltı
 • 1618 sayılı Tursab mesleki zorunluluk sigortası
 • Otoban köprü otopark feribot ücretleri
 • Sosyal mesafe kuralları gereği aile dışı gruplar ile katılınacak turlarda 2 kişilik koltukta 1 kişi oturma düzeni ile seyahat Etmek zorundadır aile fiyatları sadece soy isimler aynı olduğu takdirde geçerlidir.
 • Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
 • Öğle yemekleri, akşam yemekleri
 • Plaj giriş ücretleri, şezlong şemsiye ücretleri
 • Kişisel harcamalar
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler
 • Program dışı belirtilen geziler
 • Tüm müze , kale , antik kent giriş ücretleri

Tek kişi Konaklama ve çocuk ücretleri

Belirtilen ücretler 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı konaklama ücretidir. Tek kişi konaklayacak misafirler 250 TL fark öderler. 0-5 yaş çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiğinde  399  TL olarak ücretlendirilir. 6-12 yaş grubu çocuklar 2 yetişkin yanında indirimli olup       499 TL  olarak ücretlendirilir.  1 büyük 1 cocuk konaklamasında çocuklar yetişkin ücreti öderler.

Önemli kurallar ve notlar

Turlarımızda Cumhurbaşkanlığı genelgesi gereği sadece aile bireyleri yanyana oturabilirler. Ve sosyal mesafe kuralları rehberimiz tarafından hatırlatılacaktır. Maske takmak tüm seyahat süresince zorunludur. Oturma düzeni rezarvasyon sırasına göre yapılmaktadır ,araca binildikten sonra kesinlikle yer değişimi yapılmayacaktır.  araca biniş öncesi ateş ölçümü yapılacak olup 38 derece ve üstü ateşi olan misafirler turumuza katılım sağlayamıyacaktır. Bu konuda sorumluluk misafirlere aittir. bu tür durumlarda tur bedeli kullanılmış sayılacaktır.

Rezervasyon Detayları

a-Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie.com veya 0850 – 736 26 26 / 05422948441 / 05422948925  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

 

 

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

× WhatsApp Destek