İtalya Express Turu

İTALYA Express turu
BOLOGNA – FLORANSA – VENEDİK
2 Gece 3 Gün
Pegasus Havayolları ile

Tur Proğramımızı Oylamak İstermisiniz ?
[yasr_visitor_votes size=”medium”]

1.GÜN: İSTANBUL – BOLOGNA – FLORANSA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde, saat 09.30’da buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC1217 uçuşu ile saat 11.55’de Bologna’ya hareket. Yerel saat ile 13.50’de varış. Varışı takiben yapılacak olan Bologna şehri Panaromik turu ve sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle (Ekstra Floransa turu 65€) Rönesans ile özleşen şehir olan Floransa`da yapılacak olan panoramik şehir turunda Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali ( Duomo) ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

2.GÜN: BOLOGNA – VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için (Ekstra Venedik turu 85€) Venedik’e varışımızın ardından şehir turuna başlıyoruz, San Marco meydanı ve kilisesi, Tövbe köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler sarayı, Çan ve Saat kuklesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük kanal görülecek yerler arasındadır. Sonrasında rehberimiz eşliğinde, dileyen misafirlerimiz için Venedik’in sembolu haline gelmiş kanallar arası Gondol turu (25€)

Venedik (85€) Extra turuna dahil hizmetler

Vaporetto ücreti (15€)

Belirtilen panaromik yuruyus turu

Venedik ayakbastı ücreti ve rehberlik.

Bologna-Venedik-Bologna arası transferler

3.GÜN: BOLOGNA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer , Pegasus Havayolları PC1218 uçuşu ile saat 14.40’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.25’de varış. Turumuzun sonu.

11-13 Temmuz 2017
25-27 Temmuz 2017

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde, saat 09.30’da buluşma.

Pegasus Havayolları tarifeli Seferi ile İstanbul {Sabiha Gökçen Havalimanı} – Bologna gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri ve yer hizmetleri
Havaalanı – Otel – Havaalanı gidiş/dönüş transferleri
Seçeçeğiniz otel kategorisine göre 2 Gece oda kahvaltı konaklama
Trieste Panoramik şehir turu
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

Vize ücreti ve Hizmet Bedeli: 130 Euro
Kişisel Harcamalar
Yurtdışı çıkış harç bedeli: 15 TL
Ekstra turlar
Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
Öğle ve akşam yemekleri / içeçekler

1-Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

2- A- Tüketici, hizmetin başlamasına 21 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.

B- Tüketici, hizmetin başlamasından 21-15 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50′ sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acente’ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

C- İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 15 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %50 sini , 15 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente’ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.