İtalya Rüyası Turu

İtalya Rüyası Turu
349 Euro’dan başlayan fiyatlar ile
Bologna – Venedik – Floransa – Verona – Garda
Pegasus Havayolları ile
3 Gece 4 Gün

GÜN 1: İSTANBUL – BOLOGNA – VENEDİK

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde, saat 09.30’da buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 1217 uçuşu ile saat 11.55’de Bologna’ya hareket. Yerel saat ile 13.50’de varış.  Varışımızın ardından özel aracımız ile Venedik’e hareket. Gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan şehir turunda; San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Gondol Turu‘na katılabilirler (25 Euro). Tur bitimi otelimize hareket ve devamında odalara yerleşme , geceleme otelimizde.

GÜN 2: VENEDİK ( Floransa )

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Floransa turuna katılma imkanı (75 Euro).  Floransa’ya ulaşıyoruz.

Rönesans ile özleşen şehir olan Floransa`da yapılacak olan panoramik şehir turunda Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali ( Duomo) ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

GÜN 3: VENEDİK (Verona)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Verona&Garda gölü turu düzenlenecektir (75 Euro). İtalya turlarının vazgeçilmezi durağı olan Verona’da, Dünyaca ünlü William Shakespeare’in yazdığı Romeo ve Juliet hikayesinin kahramanlarının evi ve sembolik mezarlarıda bulunmaktadır.Şehir içinde barındırdığı birçok eser nedeni ile Unesco Dünya Mirasları listesinde yer almaktadır. Daha sonra muhteşem manzarası ile Garda gölü kıyılarına gidiyoruz.Küçük bir ortaçağ kasabasını andıran Sirmione’ye ulaşıyoruz.Burda geçireceğimiz keyifli zaman sonrası otelimize dönüş ve geceleme.

GÜN 4: VENEDİK – BOLOGNA – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte Bologna Havalimanı’na hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 1218 uçuşu ile saat 14.40’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.25’de varış. Turumuzun sonu.

07 Temmuz 2017
21 Temmuz 2017
04 Ağustos 2017
18 Ağustos 2017
01 Eylül 2017
02 Eylül 2017
22 Eylül 2017
07 Eylül 2017
21 Ekim 2017

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde, saat 09.30’da buluşma

 • Pegasus Havayolları tarifeli Seferi ile İstanbul {Sabiha Gökçen Havalimanı} – Bologna gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri ve yer hizmetleri
 • Havaalanı – Otel – Havaalanı gidiş/dönüş transferleri
 • Belirtilen Venedik otelinde  (Noventa Di Piove veya Mestre bölgesi) 3 Gece oda kahvaltı konaklama
 • Venedik Panoramik şehir turu
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Vize ücreti ve Hizmet Bedeli: 130 Euro
 • Kişisel Harcamalar
 • Yurtdışı çıkış harç bedeli: 15 TL
 • Ekstra turlar
 • Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
 • Öğle ve akşam yemekleri / içecekler

1-Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

2- A- Tüketici, hizmetin başlamasına 21 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.

B- Tüketici, hizmetin başlamasından 21-15 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50′ sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acente’ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

C- İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 15 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %50 sini , 15 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente’ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.