Lavanta Tarlaları , Salda , Pamukkale

FIRSAT

İNDİRİMLİ FİYAT

1099TL

  • Rezervasyon Telefon
  • 0 850 736 26 26
Satın Al

Salda Gölü Lavanta Tarlaları Pamukkale Turu

Salda Gölü Lavanta Tarlaları Pamukkale Turu
1 Gece 2 Gün oda kahvaltı Konaklama dahil

1.Gün Cuma İstanbul – Budur
İncirli Doğtaş Mobilya önü 21.00
Mecidiyeköy Meydan Mado önü : 21.45
Kadıkoy evlendirme dairesi önü 22.00
Kartal köprüsü Altı 22.15 hareket ile rehberimizin anlatımları ile yaklaşık 9 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz.
2.Gün Cumartesi Burdur – Kuyucak Köyü Lavanta Tarlaları – Salda gölü – Pamukkale
Sabah erken saatlerde Kuyucak köyüne ulaşıyor ve kahvaltı molası veriyoruz.( ekstra) Kahvaltı molası sonrası otantik kerpiç evleri ile dikkatimizi çeken Kuyucak köyüne ulaşıyoruz. Sonrasında Lavanta bahçelerine ulaşıyoruz otobüsten indiğimiz zaman mis gibi Lavanta kokusu ve tarlalarda bulunan renk cümbüşü bizleri karşılıyor. Hasat için tarlalarda bulunan işçilerin güler yüzleri , hoş kolalar ve renk cümbüşü içinde fotoğraflarımızı çekiyor ve doğal yollarla üretilmiş Lavanta ürünlerini alabilmemiz için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirliyeceği saatte otobüste buluşup Burdur gölünün essiz manzarasının bize eşlik edeceği güzergahtan devam ederek öğle yemeği molası veriyoruz(Ekstra). Yaklaşık 1 saat sürecek yolculuk sonrası Türkiye’ nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda gölüne ulaşıyoruz. Mars’ı merak eden Salda’ya gelsin diye anlatılan Türkiye’nin en büyük 3. Gölü olan Salda gölünde bembeyaz kumları Turkuaz mavisi suyun rengi ile musteşem manzara bizleri karşılıyor , hava müsaitliğine göre vereceğimiz kısa yüzme molası ardından rehberimizin belirleyeceği saatte hareket ile otelemize doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Serinhisar ilçesinde bulunan taze çerez ve leblebi imalathanelerine uğrayıp alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Kısa alışveriş molamız sonrası otelimize ulaşıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz.
3.Gün Pazar Pamukkale-Hierapolis antik kenti – İstanbul
Sabah otelimizde alıcağımız kahvaltı sonrası Tarih boyu şifalı suları, hamamları ile ünlenmiş olan bembeyaz travertenleri insanı büyüleyen Pamukkale ye ulaşıyoruz. Travertenleri gezdikten sonra ,Hiarepolis Antik kent (Nekropol, Sütünlu cadde,Domition kapası, Karbondioksit Havuzu ,Tiyatro) geziyoruz vereceğimiz fotoğraf molası sonrası öğle yemeğimizi alıyor (ekstra) ve Dünyaca ünlü Tekstil Atölyelerinde alış veriş molamız sonrası dönüş için İstanbul’a hareket. GECE saatlerinde varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Otobüs ile ulaşım
Araç içi ikramlar(sadece su servisi olarak yapılır)
Profesyonel Rehberlik hizmeti
1 gece konaklama
Otelde 1 acık büfe kahvaltı
1618 sayılı Tursab mesleki zorunluluk sigortası

Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
İlk gün alınan kahvaltı
Akşam yemekleri
Öğle yemekleri
Kişisel harcamalar
Tüm yemeklerde alınan içecekler
Program dışı belirtilen geziler
Hierapolis antik kent girişi
Tüm müze , kale , antik kent giriş ücretleri

Tek kişi Konaklama ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı konaklama ücretidir. Tek kişi konaklayacak misafirler 100 TL fark öderler. 0-5 yaş çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiğinde 249 TL olarak ücretlendirilir. 6-12 yaş grubu çocuklar 2 yetişkin yanında indirimli olup 299 TL olarak ücretlendirilir. 1 büyük 1 cocuk konaklamasında çocuklar yetişkin ücreti öderler.

Not : Hava müsaitliğine göre salda gölünde yüzme molası verileceği için yüzme kıyafetleri için
küçük bir çanta ayarlanması ve yürüyüş için uygun ayakkabılar kullanılması tavsiye edilir.

Önemli kurallar ve notlar
Maske takmak tüm seyahat süresince zorunludur. Oturma düzeni rezarvasyon sırasına göre yapılmaktadır ,araca binildikten sonra kesinlikle yer değişimi yapılmayacaktır. araca biniş öncesi HES kodu kontrolü ve ateş ölçümü yapılacak olup 38 derece ve üstü ateşi olan misafirler turumuza katılım sağlayamıyacaktır. Bu konuda sorumluluk misafirlere aittir. bu tür durumlarda tur bedeli kullanılmış sayılacaktır.

Turlarımız Cumhurbaşkanlığı,Valilik ve Turizm bakanlığının belirlediği kurallar doğrultusunda yapılmaktadır.

Not : Hava müsaitliğine göre salda gölünde yüzme molası verileceği için yüzme kıyafetleri için küçük bir çanta ayarlanması ve yürüyüş için uygun ayakkabılar kullanılması tavsiye edilir.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Not : yüzme molası verileceği için yüzme kıyafetleri için küçük bir çanta ayarlanması ve yürüyüş için uygun ayakkabılar kullanılması tavsiye edilir.
Araca binişlerde HES kodu sorgulaması ve ateş ölçümü yapılmaktadır. Ateşi 38 derece ve üstü olan misafirler tura katılım sağlayamaz. Tur boyunca maske takmak zorunludur.
Turlarımız Cumhurbaşkanlığı ve Valilik genelgesi , sağlık bakanlığının belirlemiş olduğu kurallar doğrultusunda yapılmaktadır.
Rehberimiz tur programı aynı kalmak kaydıyla güzergahta değişiklik yapabilir

× WhatsApp Destek