Porto Lagos & Vistonida Gölü

Firsat

İNDİRİMLİ FİYAT

69 Euro

  • Rezervasyon Telefon
  • 0 850 736 26 26
Satın Al

Selanik-Kavala-Porto Lagos & Vistonida Gölü

1.Gün Cuma Akşamı İstanbul – İpsala – Kavala – Selanik

Siz Konuklarımızı 20:00 Kadiköy Evlendirme Dairesi Otoparki , 20.45 Mecidiyeköy Migros Önü ,21.15 Bakirköy Ömür Plaza’dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınırına varış.

2.Gün Cumartesi Kipi – Kavala –Selanik

Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk,sabah saatlerinde dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası Selanik’e hareket. 2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender,E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve otelimize yerleşme.Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler.(40€)

3.Gün Pazar Selanik-Kavala-Porto Lagos & Vistonida Gölü

Sabah Kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket, iki saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Mehmet Ali Paşa’nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile İskeçe karayolu üzerinden yolculuk , Şirin bir belde olan Porto Lagos ve Vistonida Gölü&Agios Nikolaos Kilisesini görüp Kipi Ve İpsala sınır kapılarına varış.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek gece İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

 

Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar
Selanik Perinthos , kornillios, Amssley , sun beach , santa beach v.b   Otel de  iki kişilik odalarda  1  gece oda kahvaltı konaklama.
Türkçe Rehberlik hizmetleri.
Tatil selfie güvencesi

Tur Programımızda yer alan  tüm Müze, şato,parlemento sarayı gibi  giriş ücretleri katılımcılara aittir.
Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
Schengen vize ve hizmet bedeli 130 €

Tek kişi konaklama ve çocuk ücretleri

Belirtilen ücretler 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir. Tek kişi konaklama yapacak olan misafirlerimiz 20eu tek kişi konaklama farkı öderler. 0-3 yaş grubu çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edilirse 30 eu olarak acentaya ödenir. 3-12 yaş katılımcılar 49eu  olarak acentaya ödenir

× WhatsApp Destek