Selanik-Kavala-Porto Lagos & Vistonida Gölü

Firsat

İNDİRİMLİ FİYAT

349 TL

  • Rezervasyon Telefon
  • 0 850 736 26 26
İNDİRİMLİ FİYAT

Selanik-Kavala-Porto Lagos & Vistonida Gölü
Hareket Tarihleri:15 Eylül itibariyle her Cuma

1.Gün Cuma Akşamı İstanbul – İpsala – Kavala – Selanik

21:00 Kadiköy Evlendirme Dairesi Otoparki
21:30 Mecidiyeköy Migros Önü
22.00 Bakirköy Ömür Plaza’dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz.

Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınırına varış.

2.Gün Cumartesi Kipi – Kavala –Selanik

Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk,sabah saatlerinde dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası Selanik’e hareket. 2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender,E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve otelimize yerleşme.Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler.(40€)

3.Gün Pazar Selanik-Kavala-Porto Lagos & Vistonida Gölü

Sabah Kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket, iki saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Mehmet Ali Paşa’nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile İskeçe karayolu üzerinden yolculuk ,dileyen misafirlerimiz  ekstra düzenlenecek  Porto Lagos ve Vistonida Gölü & Agios Nikolaos  turuna katılabilirler.(10€) turumuz sonrası  Kipi Ve İpsala sınır kapılarına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek gece İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

*Tur Programımızda yer alan  tüm Müze, şato,parlemento sarayı gibi  giriş ücretleri katılımcılara aittir.
*Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
*Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
*Schengen vize ve hizmet bedeli 130 €

*EKSTRA TURLAR
* Selanık taverna turu 40 €
*Porto logos &vistonide gölü turu 10€

*Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar
*Selanik Perinthos , kornillios, Amssley , sun beach , santa beach v.b   Otel de  iki kişilik odalarda  1  gece oda kahvaltı konaklama.
*Türkçe Rehberlik hizmetleri.
*Tatil selfie güvencesi

Tek kişi konaklama ve çocuk ücretleri;

Belirtilen ücretler 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir. Tek kişi konaklama yapacak olan misafirlerimiz 150 tek kişi konaklama farkı öderler. 0-3 yaş grubu çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edilirse 250TL olarak acentaya ödenir. 3-12 yaş katılımcılar 299 TL olarak acentaya ödenir.

× WhatsApp Destek