Roma Turu

Roma Turu

En Düşük: 0,00 ₺

Açıklama

1.GÜN                      İSTANBUL – ROMA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09.30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 1223 sayılı tarifeli seferi ile saat 11.40’da Roma’ya uçuş. Yerel saat ile 12:25’te varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için Roma şehir merkezine hareket ediyoruz. Roma’ya varışımızı takiben panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzda Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen San Pietro Meydanı ve Bazilikası, Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol merdivenleri ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

2.GÜN                   ROMA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Napoli & Pompei turuna (80 €)katılabilirler. Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanar dağının getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra İtalya’nın egzotik & romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. Tur bitimi otele transfer. Geceleme otelimizde.

3.GÜN                   ROMA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Outlet ve Göller Bölgesi turuna (45 €) katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Castel Gandolfo’da Papa’nın yazlık sarayı, Dünya’nın ilk posta kutusu ve muhteşem manzarasıyla Albano Gölü’nü göreceğiz. Bir sonraki durağımız olan Nemi Köyü’ne varışımızın ardından köy içerisinde keyifli bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüşün ardından Nemi Köyü’nün ünlü dağ çilekli turtasını tatmak ve alışveriş için kısa bir serbest zaman. İtalya’nın en ünlü Outlet’i olan Castel Romano Outlet’e varışımızın ardından alışveriş için serbest zaman. Tur sonrası otelimize veya tercihen kent merkezine transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz akşam yemekli Roma gece turuna (55 €) katılabilirler. Bu turumuzda Augustus tarafından tüm tanrılara adanan ve Roma İmparatorluğu döneminden tek parça halinde ayakta kalan nadir yapılardan biri olan Pantheon’u, dünyanın en güzel meydanlarından birisi olarak gösterilen Navona meydanını ve Roma’nın simgelerini ışıklar içerisinde akşam görme fırsatı bulacağız. Turumuz sonrasında lokal restoranımızda klasik İtalyan yemeklerini görsel şovlarla tadacağız. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.GÜN                   ROMA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1224 sayılı tarifeli seferi ile saat 13.25’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

TATİLSELFİE,  havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Sevdiklerinizle hepsi birbirinden güzel, göz alıcı tarihi eserleri ve muhteşem müzeleri keşfedebileceğiniz, hem tarih hem eğlence dolu için ideal rotalardan biri olan Roma turu ile unutulmaz bir tatil geçirecek, hafızalarınızdan silinmeyecek anılar biriktireceksiniz.

HAREKET TARİHLERİ : 14-16  Şubat , 02-1522-29 Mart , 5-12-20-28  Nisan , 11-25-  Mayıs , 14-29  Haziran,13-27 Temmuz, 10-18-23-30Ağustos , 7-21Eylül, 5-19-26 Ekim ,9-10-23 Kasım 2018

SINIRLI SAYIDA Pegasus Havayolları ile Tüm Sezon Geçerli 4 Günlük Roma Turu 799 TL

Pegasus Havayolları ile Tüm Sezon Geçerli 4 Günlük Roma Turu 849 TL

Kişi başı 115 Euro   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir. (Kontenjanlar sınırlı sayıdadır. Rezervasyonun hızlı bir şekilde yapılması için tur bedelinin kısmı ön ödemesidir. Ayrıca Acentaya ödenir  

*ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:
Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul –  Roma – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
Havalimanı vergileri
4* merkeze 5-10 km otel kategorisinde 3 gece kahvaltı dâhil konaklama
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Panoramik Roma şehir turu
Şehir vergileri (20 Euro)
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
Vize ücreti (130 Euro)
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
SeyahatSigortası (20 Euro rezervasyon esnasında acentaya ödenir )
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Opsiyonel turlar
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Bu fırsat ; 14-16  Şubat , 02-1522-29 Mart , 5-12-20-28  Nisan , 11-25-  Mayıs , 14-29  Haziran,13-27 Temmuz, 10-18-23-30Ağustos , 7-21Eylül, 5-19-26 Ekim ,9-10-23 Kasım 2018   tarihlerinde geçerlidir.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

TATİLSELFİE 8422  A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR.

Kişi başı 115 Euro   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir. (Kontenjanlar sınırlı sayıdadır. Rezervasyonun hızlı bir şekilde yapılması için tur bedelinin kısmı ön ödemesidir. Ayrıca Acentaya ödenir  

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  130 Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir.

0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  779TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)

Konaklama  4*  oteller için geçerlidir.

14 Şubat, 9-10-23 Kasım,29 Mart   2018 sezon dönem farkı yoktur

16 Şubat, 15-22 Mart,12 Nisan,  25 Mayıs, 13-27 Temmuz, 10 Ağustos,7-21 Eylül, 05-19-26 Ekim, 7 Aralık   2018  sezon dönem farkı Kişi başı 45 Euro, 02 Mart, 20 -28 Nisan,11 Mayıs,14-23 Haziran ,   sezon dönem farkı Kişi başı 95 Euro,  29 Haziran ,18-30 Ağustos sezon dönem farkı Kişi başı 135 Euro olup rezervasyonda acentaya ödenir.

Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0850 736 26 26 –0542 2948441  numaralı telefonu arayabilir ya da ta[email protected]mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedirTur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir.

Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur programlarını acentadan talep edebilirsiniz Tarihlere göre programlar güzergahta değişiklik gösterebilir. Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir.

Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentamız tur sorumlu değildir. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu tutulamaz. Acentamız  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde tatilselfie tur dan tazminat hakkı yoktur.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

 Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır

Görüşleriniz Bizim İçin Değerlidir .

Loading Facebook Comments ...
7 /24 ŞİMDİ ARA