BAYRAM ÖZEL GÖKÇEADA BOZCAADA ASOS AYVALIK TURU

Sale!

BAYRAM ÖZEL GÖKÇEADA BOZCAADA ASOS AYVALIK TURU

5,499.00 4,999.00


  Kişi Sayısı

  Tura Katılacak Kişi Sayısı .

  1. Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  2.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  3.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  4.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi

  Tur ücreti 2 kişilik odada kişi başı ücrettir. Tura tek kişi katılmak için single farkını seçerek satın alınız.

  • 1500 ₺

  Çocuk indirimi 2  yetişkin yanında geçerlidir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

   

  • 2499 ₺
  • 4299 ₺
Kategoriler:

Açıklama

Bozcada ,Assos, Gökçeada & Ayvalık Turu 2 Gece yarım pansiyon konaklama dahil

3 gece 4 gün

 

1.Gün        İstanbul-Gökçeada

23.00  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü

23.30 Mecidiyeköy Migros önü

23.59  Bakırköy Ömür Plaza Önü,

00: 30 Beylikdüzü  hareketle , Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu  üzerinden Gökçeada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

 

2.Gün         Gökçeada-Çanakkale

Sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varış ve adaya geçiş .Ekstra olarak alacağımız kahvaltı molasının ardından ,Adanın tarihine damga vurmuş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz. Bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Kaleköy, Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy panaromik  olarak göreceğimiz yerler arasındadır .Mevsim ve Hava durumuna göre Kefaloz koyunda vereceğimiz serbest yüzme molasını takiben Kabatepe, Eceabat üzerinden Çanakkale’ye geçiş Otelimize varış dinlenme için serbest zaman. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.Gün       Bozcaada- Assos

Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası Geyikli iskelesine varış ve adaya geçiş, .Bozcaada’ ya varışımıza müteakip  ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu…Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında  serbest zaman veriyoruz(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir). Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp  Assos (Behramkale’ye) hareket ediyoruz. Behramkale Köyü’ne vardıktan sonra köyün girişinde aracımızdan inip 238 metre yükseklikte andezit bir kayaç üzerine kurulmuş olan Assos Antik Kenti’nin akropolüne çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde antik dönemin İlk Dor Düzeni ile yapılmış olan Athena Tapınağını görüyoruz. Rehberimizin verecek olduğu serbest zamanda köy içerisinde kentin meşhur fincanda pişen sakızlı Türk kahvesini yudumlayabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz  Dileyen Misafirlerimiz  kendi imkanları ile Antik Liman’a inebilir veya Athena tapınağına çıkarak renkli kareler yakalayabilirler. Gezimiz sonrası  Otelimize yolculuk .Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(Adaya otobüs geçişi olmadığı için Ayazma plajı gidecek misafirler minübüs ücreti öderler.)

 

4.Gün   Ayvalık- Cunda adası – Şeytan sofrası 

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden  Ayvalık merkeze hareket ediyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip Daha sonra Cunda Adası gezimize başlıyoruz. Ayvalık’ı Ayvalık yapan en önemli hem evleriyle hem mekanlarıyla ünlü Cunda Adası’nda fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız., Taksiyarhis Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Öğlen yemeği (extra) için vereceğimiz molamızda Cunda Adası’nın meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Buradan sonra Şeytan Sofrası’na geliyoruz. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası’nda fotoğraf ve çay molamızın ardından Susurluk – Bursa yolu üzerinden İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz ve gece saatlerinde İstanbul’a varıyor ve bir başka organizasyonda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

 

Tur tarihleri:14-15-16 hazıran /12 temmuz 25 temmuz /15-29 agustos

Tur bedeli: 4999 TL

Tek kişi ve çocuk ücertleri

Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 1500TL  fark ödemelidir. 0-4 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 2499 TL dir.05-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 4299TL olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

*Otobüs ile Ulaşım

*Otobüs içi su ikramı.

*Rhodius Sarıçay,, otel veya  dengi otel de  iki veya üç  kişilik odalar da 2  gece

konaklama

*Rehberlik hizmeti

*Tursab mesleki zorunluluk sigortası

* Gökçeada ferıbot ucretı

* Otelerde acık bufe  kahvaltı

* otellerde set menu aksam yemegı

 

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

*Müze ve ören yeri giriş ücretleri,plaj giriş ücretleri,

*sezlong şemsiye ücretleri katılımcılara aittir.

*Bozcaada ferıbot ucretı( 80 TL)

*Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,

*ilk gün yol güzergahında kahvaltı.

*Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

 

 

× WhatsApp Destek