Sale!

GÖKÇEADA-BOZCAADA TURU

2,999.00 2,799.00


  Kişi Sayısı

  Tura Katılacak Kişi Sayısı .

  1. Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  2.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  3.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  4.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi

  Tur ücreti 2 kişilik odada kişi başı ücrettir. Tura tek kişi katılmak için single farkını seçerek satın alınız.

  • 750 ₺

  Çocuk indirimi 2  yetişkin yanında geçerlidir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

   

  • 1499 ₺
  • 1899 ₺
Kategoriler:

Açıklama

                          Bozcada Gökçeada Turu 

 

1.Gün        İstanbul-Gökçeada

23.59  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü

00.30 Mecidiyeköy Migros önü

01.00  Bakırköy Ömür Plaza Önü,

01.30 Beylikdüzü  hareketle , Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu  üzerinden Gökçeada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

 

2.Gün         Gökçeada-Çanakkale

Sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varış ve adaya geçiş .Ekstra olarak alacağımız kahvaltı molasının ardından ,Adanın tarihine damga vurmuş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz. Bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan  Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy gezimizi gercekleştiriyoruz. Mevsim ve Hava durumuna göre Kefaloz koyunda vereceğimiz serbest yüzme molasını takiben Kabatepe, Eceabat üzerinden Çanakkale’ye geçiş Otelimize varış dinlenme için serbest zaman. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.(nısan ayında gerceklesen turlarda Kaleköy ve Gökçeada merkez gezisi yapılacak deniz molası verilmeyecektir)

 

3.Gün       Bozcaada-İstanbul

Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası Geyikli iskelesine varış ve adaya geçiş, .Bozcaada’ ya varışımıza müteakip  ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Eski Talay Şarap Fabrikasını  (Suan sadece sarap satıs ve tadım yeri olarak hizmet vermekte) (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu…Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında  serbest zaman veriyoruz (Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir). Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlatacağız .(Adaya otobüs geçişi olmadığı için Ayazma plajı gidecek misafirler minübüs ücreti öderler.)

 

Ekim Tur Bedeli:1999 TL

Nisan-Mayıs-Eylül Tur bedeli:2799 TL

Haziran-Temmuz-Ağustos tur bedeli:2899 TL

Tek kişi ve çocuk ücretleri

Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye750 TL  fark ödemelidir. 0-4 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 1499 TL dir.05-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 1899 TL olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

 

 

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

*Otobüs ile Ulaşım

*Otobüs içi su ikramı.

*Rhodius Sarıçay,Aşkın art  otel veya  dengi otel de  iki veya üç  kişilik odalar da 1 gece yarım Pansiyon konaklama

*Rehberlik hizmeti

*Tursab mesleki zorunluluk sigortası

 

 

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

*Müze ve ören yeri giriş ücretleri, plaj giriş ücretleri,

*Şezlong şemsiye ücretleri katılımcılara aittir.

*Bozcaada feribot ücreti ( 80 TL)

*Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,

*ilk gün yol güzergahında kahvaltı.

*Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

 

 

× WhatsApp Destek