Sale!

HALKIDIKI THASSOS SELANIK TURU

Orijinal fiyat: 3,999.00₺.Şu andaki fiyat: 3,499.00₺.


  Kişi Sayısı

  Tura Katılacak Kişi Sayısı .

  1. Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  2.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  3.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  4.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi

  Tur ücreti 2 kişilik odada kişi başı ücrettir. Tura tek kişi katılmak için single farkını seçerek satın alınız.

  • 600 ₺

  Çocuk indirimi 2  yetişkin yanında geçerlidir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

   

  • 1499 ₺
  • 1999 ₺

Açıklama

Ege’nin Maldivi Halkidiki,Thassos Adası  Deniz ve Doğa Turu

Halkidiki & Selanik – Kavala&Thassos

 

1.Gün   İstanbul – İpsala – Halkidiki – Selanik

20:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü,

20:30 mecidiyeköy Migros ( eski alisamiyen stadı karsısı otobüs durakları)

21:00 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış.

 

2.Gün    Kipi – Halkidiki –Selanik

Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Halkidiki’ye yolculuk  Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir.Halkidiki de yüzmek ve güneşlenmek için verilen serbest zaman dahilinde, Dileyen Misafirlerimiz Extra düzenlenecek tekne turlarına katılabilir veya Yunan lokantalarında ege lezzetlerinin ve deniz ürünlerinin tadını çıkarabilirler.Akşam üzeri rehberimizin belirleyeceği saat de Selanik’e yolculuk ve panaromik şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası otelimize yerleşme.Akşam dileyenler misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler.(45 EU)

 

3.Gün  Kavala-Thassos Adası -İstanbul

Sabah erken  kahvaltı  sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de Thassos adasına  yolculuk Yolguzergahında panoramık olarak rehberımızın anlatımları ile Kavala ‘yı görüyoruz. Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına hareket ediyor ve 40 dakikalık zevkli bir yolculuk  sonrası Thassos adasına varıyoruz. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Rehberimizin anlatımı sonrası Dileyen misafirlerimiz Sahillerde denizin tadını çıkarabilir veya balıkçı lokantalarında çıtır çıtır kalamar eşliğinde leziz ege yemeklerinin tadına varabilirler.Rehberimizin belirleyeceği saat de  Thassos adasından Keramoti limanına hareket ve İpsala sınır kapısına yolculuk.Sınır ve Gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ Malkara karayolu üzerinden gece İstanbul’a varış , misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması

 

Tur bedeli : 2699 TL

 

Konaklama otellerı sehır merkezıne 8/10 km mesafade olan 3* otellerdır.

 

Tek kişi ve çocuk ücertleri

Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi kalacak misafirlerimiz600tl farkı  acenteye ödemelidir0-3 yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir. Koltuk talep edildiği  takdirde1599TL ödenmelidir. 4-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 1999TL  +zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

 

 

 

 Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

*Thasos ferıbot ucretı

*Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.(Araç içi ikram olarak sadece su servisi yapılmaktadır.)

*Şehir dışı oteller Perintos,sunbeach,santabeach ,Alexandros , Assmbly,Flıppos veya benzeri  3*otel otellerde  1 gece oda kahvaltı konaklama.

*Tatilselfie hizmet anlayışı ve güvencesi .

*Tursab mesleki zorunluluk sigortası

 

 

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

*Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Extra ve Program dışı geziler, kişisel harcamalar.

* Şehir konaklama vergileri, tax, otoban ücretleri için kişi başı 10€ (0-3 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için zorunludur)

*Yurt dışı çıkış vergisi ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir),

*Schengen vize ve hizmet bedeli 150 € dur.

 

 

Yeşil Pasaporta vizesizdir

Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamaz.

 

 

 

 

 

 

× WhatsApp Destek