KARTEPE ORMANYA ABANT GÖLCÜK TURU

KARTEPE ORMANYA ABANT GÖLCÜK TURU

1,299.00


  Kişi Sayısı

  Tura Katılacak Kişi Sayısı .

  1. Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  2.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  3.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  4.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi

  Tur ücreti 2 kişilik odada kişi başı ücrettir. Tura tek kişi katılmak için single farkını seçerek satın alınız.

  • 500 ₺

  Çocuk indirimi 2  yetişkin yanında geçerlidir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

   

  • 799 ₺
  • 999 ₺
Kategoriler:

Açıklama

5* Dedeman otel konaklamalı

Her cumartesi hareketli Doğa Kayak ve terapi turu

Ormanya ,Maşukiye, Kartepe , Abant Gölcük  turu

                                   

 

1.Gün Cumartesi   ORMANYA- MAŞUKİYE-KARTEPE

06:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

06:30 Mecidiyeköy meydan ,

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

07.10 Bostancı Koprusu altı

07.20 Kartal Köprüsü Altı

07:45 Cayırova Mc Donalds önü

08:00 Gebze Center önü

 

Hareket ile yolculuğumuza başlıyoruz. Vereceğimiz ekstra  kahvaltı molası sonrası Eski adıyla Uzuntarla tabiat parkı yeni adıyla Ormanya Doğal Yaşam Parkı’na doğru hareket ediyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmış ve proje planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor. Alageyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Yüzüklerin Efendisi ve Hobbitler filmiyle tanıdığımız kahramanların kaldıkları evlerin bulundukları alanları geziyoruz. Sıradışı bir deneyim yaşayacağınız Ters Eve geçiyoruz. Günlük hayatta kullanılan eşyaları ziyaretçileri tavandan sarkarak karşılaması ile birlikte tüm yüzeyler eğimli olarak tasarlanan bu evde bu şartlarda kendini yerinde hissetmek oldukça güç tabiki de. İç mekanda abartıdan kaçınarak sıradan dekorasyon ve Avrupa tarzında nesneler kullanılan TERS EV’in her bir odası canlı renklerde tasarlandı vereceğimiz serbest zaman ardından Sapanca’ya hareket ediyoruz. Sapanca göl kenarında vericeğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz kordon boyunda yürüyüş yapabilir, cafelerde göl manzarası eşliğinde çaylarını yudumlayıp manzaranın keyfini çıkarabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saatte maşukiye ‘ ye hareket . Maşukiye de vericeğimiz öğle yemeği ( Ekstra)molasının ardından manzaranın keyfini çıkarabilir, Atv , safari turlarına katılabilir, Zipline yapabilirsiniz. ( ekstra) serbest zaman sonrası , Marmara bölgesinin en yüksek 3. Dağı olan Kartepe’ye doğru yola çıkıyoruz.Kartepe’de dileyen misafirlerimiz istedikleri kadar kayak yapmanın tadını çıkarabilir, dileyenler ise serbest zamanını telesiyeje veya kar bisikletine binerek zaman geçirebilir. Kartepe gezimizi bitirdikten sonra otele varıs ve akşam yemeği otelimizde.

 

2.Gün Pazar    Abant gölü – Gölcük gölü

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ile 4 mevsim farklı güzelliklere sahip olan masalsı doğasıyla Abant’a varıyoruz. Abant’ta rehberimizden bilgiler aldıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında doğanın bizlere sunduğu bu muhteşem manzara eşliğinde gölün etrafında yürüyüş yapabilirler. Yürüyüşümüz esnasında unutamayacağımız fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraflar unutamayacağınız en güzel anılar olarak kalacaktır.  Dileyen misafirlerimiz köy pazarında alışverişlerini gerçekleştirebilir, dileyenlerde ata veya faytona binebilirler. Serbest zamanımızın bitmesinin ardından Gölcük Gölü’ne hareket ediyoruz. Yol üzerinde doğa ile iç içe olan tesisimizde öğle yemeğimizi alıyoruz. (ekstra) öğle yemeğimizin ardından Gölcük Gölü’ne varıyoruz. Bolu’nun nadide mesire alanlarından biri olan Gölcük Gölü’ne vardığımız zaman Gölcük Gölü Tabiat Parkı, 1200 rakımı ile sizlere bol oksijen sunacaktır. Burada rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sırasında bol oksijeni içimize çekerek göl kenarında yürüyüş yapabilir, göl çevresindeki güzellikleri fotoğraflayabilirsiniz. Serbest zamanımızın bitmesinin ardından otobüsümüze binerek İstanbul’a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Misafirlerimizi aldığımız  noktalara bırakarak bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

TUR BEDELİ:1499 TL

HAREKET TARİHLERİ: 17 ARALIK TAN İTİBAREN HER CUMARTESİ

 

Tek kişi ve çocuk ücertleri

Belirtilen ücretler  2 yada 3 kişilik odalarda kişi başı ücret olup tek kişi konaklamalarda 500TL tek kişi konaklama farkı ödenir. 0-4yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde  799 TL olarak ücretlendirilir.5-12 yas çocuklar 2 buyuk yanında indirimli olup 999TL dir.

 

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

*Otobüs ile Ulaşım,

* Araç içi ikram( sadece su servisi olarak yapılır)

* Tatil selfie bilgi, deneyim, hizmet anlayışı ve güvencesi .

*Rehberlik

* ören yeri giriş ücretleri

*Tursab mesleki zorunluluk sigortası

*İzmit dedeman  otelde 1 gece konaklama

*otelde alınan kahvaltı

* otelde alınan akşam yemeği

*hamam sauna havuz kullanımı

 

 

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

*ski pass  ve ekipman ücretleri, kayak takımı ,kıyafet ücretleri.

*Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

*Öğle yemekleri

*Tüm müze , kale , ters ev , cam teras giriş ücretleri

*Kişisel harcamalar.

*ilk gün yol güzergahında alınan kahvaltı

* öğle yemekleri

*Atv ,Utv, Zipline ücretleri

× WhatsApp Destek