Ormanya,Sapanca ,Maşukiye, Kartepe ,Ayrı Gezegen Cam Teras turu

Ormanya,Sapanca ,Maşukiye, Kartepe ,Ayrı Gezegen Cam Teras turu

399.00


  Kişi Sayısı

  Tura Katılacak Kişi Sayısı .

  1. Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  2.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  3.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  4.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi

  Tur ücreti 2 kişilik odada kişi başı ücrettir. Tura tek kişi katılmak için single farkını seçerek satın alınız.

  • 100 ₺

  Çocuk indirimi 2  yetişkin yanında geçerlidir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

   

  • 249 ₺
  • 299 ₺
Kategoriler:

Açıklama

 Ormanya,Sapanca ,Maşukiye, Kartepe ,Ayrı Gezegen Cam Teras turu

                                   

 1.Gün Cumartesi   ORMANYA-SAPANCA-MAŞUKİYE

06:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

06:30 Mecidiyeköy meydan ,

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

07.10 Bostancı Koprusu altı

07.20 Kartal Köprüsü Altı

 

Hareket ile yolculuğumuza başlıyoruz. Vereceğimiz ekstra  kahvaltı molası sonrası Eski adıyla Uzuntarla tabiat parkı yeni adıyla Ormanya Doğal Yaşam Parkı’na doğru hareket ediyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmış ve proje planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor. Alageyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Yüzüklerin Efendisi ve Hobbitler filmiyle tanıdığımız kahramanların kaldıkları evlerin bulundukları alanları geziyoruz. Sıradışı bir deneyim yaşayacağınız Ters Eve geçiyoruz. Günlük hayatta kullanılan eşyaları ziyaretçileri tavandan sarkarak karşılaması ile birlikte tüm yüzeyler eğimli olarak tasarlanan bu evde bu şartlarda kendini yerinde hissetmek oldukça güç tabiki de. İç mekanda abartıdan kaçınarak sıradan dekorasyon ve Avrupa tarzında nesneler kullanılan TERS EV’in her bir odası canlı renklerde tasarlandı vereceğimiz serbest zaman ardından Sapanca’ya hareket ediyoruz. Sapanca göl kenarında vericeğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz kordon boyunda yürüyüş yapabilir, cafelerde göl manzarası eşliğinde çaylarını yudumlayıp manzaranın keyfini çıkarabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saatte maşukiye ‘ ye hareket . Maşukiye de vericeğimiz öğle yemeği ( Ekstra)molasının ardından manzaranın keyfini çıkarabilir, Atv , safari turlarına katılabilir, Zipline yapabilirsiniz. ( ekstra) serbest zaman sonrası Otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.

 

2.Gün Pazar    Ayrı gezegen Camteras – Kartepe

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket. Kartepe yolu üzerinde olan Ayrı Gezegen Cam Teras’a doğru yolculuğumuz başlıyor.Ayrı Gezegen Cam Teras Marmara Bölgesinde ilk ve tek cam teras oldu. Bu cam terastan sapanca gölünü ve eşsiz dağ manzarasını izleyebilirsiniz. Ayrı Gezegen Cam seyir terası 460 m2 lik bir alan içerisinde 100 m2 olarak yapılmış ve 185 metre yüksekliğe sahip.Cam Teras gezimiz bitirdikten sonra Marmara Bölgesinin en yüksek 3. Dağı olan Kartepe’ye doğru yola çıkıyoruz.Kartepe’de dileyen misafirlerimiz istedikleri kadar kayak yapmanın tadını çıkarabilir, dileyenler ise serbest zamanını telesiyeje veya kar bisikletine binerek zaman geçirebilir. Öğle yemeğimizi kartepe de alıcak olup sucuk ekmek + meşrubat öğle yemeği menümüzdür.(ekstra)Kartepe gezimizi bitirdikten sonra İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

 

Tek kişi ve çocuk ücretleri

Belirtilen ücretler  2 yada 3 kişilik odalarda kişi başı ücret olup tek kişi konaklamalarda 100 TL tek kişi konaklama farkı ödenir. 0-4yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 249 TL olarak ücretlendirilir.5-12 yas çocuklar 2 buyuk yanında indirimli olup 299 TL dir.

 

 

 

 

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

*Otobüs ile Ulaşım,

* Araç içi ikram( sadece su servisi olarak yapılır)

* Tatil selfie bilgi, deneyim, hizmet anlayışı ve güvencesi .

*Rehberlik

* ören yeri giriş ücretleri

*Tursab mesleki zorunluluk sigortası

 

 

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

*ski pass  ve ekipman ücretleri, kayak takımı ,kıyafet ücretleri.

*Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

*Öğle yemekleri

*Tüm müze , kale , ters ev , cam teras giriş ücretleri

*Kişisel harcamalar.

 

 

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ;

6 Eylül itibariyle İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelge kapsamında 18 yaş üstü tüm misafirlerimiz için turlarımızda uygulanacak tedbirler aşağıdaki gibidir;

Gerçekleşecek olan tüm turlarımıza katılacak misafirlerimizin 2 doz aşısını yaptırmış olması ve üzerinden 14 gün geçmiş olması gerekmektedir.

Koronavirüs hastalığını geçişmiş misafirlerimiz ise karantina süresini tamamlamış ve hastalığın üzerinden 180 Gün ( 6 AY) geçmemiş olması gerekmektedir.

Aşı süreci tamamlanmayan veya hastalığı geçirmemiş misafirlerimiz ise seyahat saatinden maksimum 48 saat öncesinde yapılmış PCR testi ve negatif sonucunun HES uygulamasında görülmesi gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

× WhatsApp Destek