Kartepe &Maşukiye & Ormanya& hobit evleri Turu

Sale!

Kartepe &Maşukiye & Ormanya& hobit evleri Turu

799.00 649.00


  Kişi Sayısı

  Tura Katılacak Kişi Sayısı .

  1. Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  2.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  3.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  4.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi

  Tur ücreti 2 kişilik odada kişi başı ücrettir. Tura tek kişi katılmak için single farkını seçerek satın alınız.

  • 500 ₺

  Çocuk indirimi 2  yetişkin yanında geçerlidir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

   

  • 599 ₺
Kategoriler:

Açıklama

Günübirlik Kartepe Maşukiye Ormanya Cam Teras Turu

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

06:00 -İncirli Metrobüs – Dilek Pastanesi Önü
06:20 -Mecidiyeköy Meydan (Mado Önü)
06:40 -Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
06:50 -Bostancı Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara istikameti)
07:00 -Kartal Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara istikameti)
07:10 -Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
07:30 -Çayırova Mc Donald’s
07:40 -Gebze Center Önü
08:10 -İzmit Halkevi Durağı

Siz değerli misafirlerimizle buluşmanın ardından yaklaşık 2,5 – 3 saatlik Kartepe yolculuğumuza başlıyoruz. Karlar ile örtülmüş ormanlar arasından yapacağımız yolculuğumuzun sonunda Kartepe Kayak Merkezi’ne varıyoruz.
Kartepe’de, dileyen misafirlerimiz serbest zamanında çevre gezisi yapabilirler. Dileyen misafirlerimiz bölgedeki kafe ve restoranlarda vakit geçirebilir veya bembeyaz karlarla örtülmüş olan doğanın eşsiz karelerini fotoğraflayabilirler, telesiyeje veya kar bisikletine, kızak, snowtubing (tüm bu aktiviteler ekstra ücretlidir.) gibi aktiviteler yaparak zaman geçirebilir. Öğle yemeğimizi Kartepe’de ekstra ücretli olarak alıyoruz (sucuk ekmek + meşrubat).

Kartepe gezimizin ardından Kartepe yolu üzerinde olan Ayrı Gezegen Cam Teras’a doğru yolculuğumuz başlıyor. Ayrı Gezegen Cam Teras Marmara Bölgesindeki ilk ve tek cam terastır. Bu cam terastan sapanca gölünü ve eşsiz dağ manzarasını izleyebilirsiniz. Ayrı Gezegen Cam Seyir Terası 460 m2’lik bir alan içerisindedir bunun 100 m2’si cam alan olarak yapılmış ve 185 metre yüksekliğe sahiptir. Cam Teras gezimizi bitirdikten sonra Maşukiye’ye Doğru yola çıkıyoruz.
Maşukiye’ye ulaştığımızda vereceğimiz serbest zaman zarfında misafirlerimiz isterse cafelerde zaman geçirebilir isterlerse de doğanın güzelliğiyle beraber yürüyüş yapabilirler. Görsel harikaların içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacağınız kesin. Şehrin izbe havasından birazda olsa uzaklaşıp Maşukiye’de geçireceğiniz zamanlar yaşamınızda değişik tatlar bırakacak. Dileyen misafirlerimiz de Maşukiye’de doğa içerisinde gezi, atv safari, zipline veya utv turu gibi aktivitelere katılabilirler. Tüm bu aktiviteler ekstra ücretlidir.
UTV veya ATV kullanımı ve güvenlik hakkında 10-15 dakikalık bilgi veriliyor. Bu kısa ve önemli bilgilerin ardından grubumuz rehber önderliğinde safariye başlıyor. Safari yaklaşık 45dk sürmektedir.
Bu gezimiz boyunca orman içerisinde kayın ağaçlarının arasında patika yollarda zorlu bir yolculuk yapacağız. Patikalarda, derelerde, sulardan geçerek Samanlı Dağı’nın hoş manzaralarını resimlemek için kısa molalar veriyoruz. Gereken koşulları sağlayan tüm misafirlerimiz ekstra aktivitelerden yararlanabilirler.
Maşukiye gezimizden sonra; Ormanya’ya doğru yola çıkıyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı; Hayvanat Bahçesi, Vahşi Yaşam Alanı, Yürüyüş ve Bisiklet Parkurları, Karavan ve Çadır Kamp Alanı, Doğa Okulu ve Yaban Hayatı Kurtarma Merkezi olmak üzere 6 ana bölgeden oluşuyor. Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı içinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok tür park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Vatandaşlar, 53 farklı türden hayvanı doğal yaşamlarında ziyaret edebiliyor. Gezimiz bittikten sonra araçlarımıza geçip İstanbul yolcuğuna başlıyoruz.
İstanbul’a vardıktan sonra siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki organizasyonunda görüşmek üzere üzülerek vedalaşıyoruz.
İstanbul’a varış saatimiz 20.00-21:00’dir.

NOT: REHBER GEREKLİ GÖRDÜĞÜ TAKDİRDE, PROGRAMA SADIK KALMAK ŞARTI İLE PROGAMIN ÖNCELİK SIRASINI DEĞİŞTİREBİLİR !

 

Ücrete Dahil Hizmetler
Gidiş – Dönüş Ulaşım
Serpme Kahvaltı
Rehberlik Hizmeti
Milli Park Giriş Ücreti
Serpme Kahvaltı Dahil
Seyahat Sigortası
Ücrete Hariç Hizmetler
Öğle Yemeği
Telesiyej Kısa Tur
Telesiyej Uzun Tur
Zipline
ATV Safari
UTV Safari

× WhatsApp Destek