DRAMA NOEL BABA KÖYÜ & JUMBO MARKET ALIŞVERİŞ & BATI TRAKYA

DRAMA NOEL BABA KÖYÜ & JUMBO MARKET ALIŞVERİŞ & BATI TRAKYA

799.00


  Kişi Sayısı

  Tura Katılacak Kişi Sayısı .

  1. Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  2.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  3.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  4.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi

  Tur ücreti 2 kişilik odada kişi başı ücrettir. Tura tek kişi katılmak için single farkını seçerek satın alınız.

  • 200 ₺

  Çocuk indirimi 2  yetişkin yanında geçerlidir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

   

  • 300 ₺
  • 499 ₺

Açıklama

DRAMA NOEL BABA KÖYÜ & JUMBO MARKET ALIŞVERİŞ & BATI TRAKYA 

Araç Kalkış Yer ve Saatleri

 • 04.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
 • 04.45 Mecidiyeköy Migros Önü
 • 05.20 Bakırköy Ömür Plaza

1.Gün: Dedeağaç – Gümülcine – İskeçe – Drama

Cumartesi
Siz konuklarımızı belirlenen yerlerden karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ, Keşan, İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınırına varış. Türk (İpsala) ve Yunan (Kipi) sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç’a yolculuk.

Sabah Alexandroupoli (Dedeağaç)’ye varış. Serbest zaman ve kahvaltı sonrası Jumbo Alışveriş Merkezi’ne gidip alışveriş çılgınlığına başlıyoruz. Öğlen balık restoranında alacağımız ekstra yemek sonrası ise Gümülcine veİskeçe gezilerimiz, otelimize yerleşme ve serbest zaman.

Rehberimizin belirleyeceği saatte Drama’ya hareket ediyoruz. 40-60 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Doğu Makedonya bölgesinin en büyük şehri ve 551 yıl Osmanlı egemenliğinde kalmış olan Drama bölgesine varıyoruz.

Drama Rüya Şehri Turu: Drama şehri son yıllarda eşsiz bir Noel sahnesi olarak tasarlanıyor, şehir merkezinde sahnelenen “Oneiroupolis” (The Dreamland) programının etkinlikleri çocuklar ve yetişkinleri gerçek peri masallarına taşıyor. Her yıl belediye çalışanları ve birçok gönüllünün desteğiyle peri masalı köyüne ait ahşap evlerinin yapıldığı Özgürlük Meydanı’nda, Noel Baba’nın evi, Peri Masalı evi, Elflerin atölyeleri ve maceralar evi binlerce ziyaretçinin gülümsemesini toplayan noktalardan sadece bir kaç tanesi. Eğer siz de unutulmaz bir yılbaşı sahnesinin parçası olmak isterseniz, Drama şehrinin eşsiz güzelliklerini kesinlikle kaçırmamalısınız! Bir ay süren etkinlikler Aralık ayında başlayıp, yeni yıldan kısa bir süre sonra sonlanıyor. Kamera, eldiven, şapka ve kışlık aksesuarlarınızı yanınıza almayı unutmayın! Tur bitiminde Otel’e dönüş ve konaklama.

2.Gün: Kavala – Porto Lagos – İstanbul

Pazar
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ile Kavala şehir turumuza başlıyoruz. Mehmet Ali Paşa’nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz.

Rehberimizin belirleyeceği saatte hareket ile İskeçe karayolu üzerinden yolculuk. Şirin bir belde olan Porto Lagos ve Vistonida Gölü & Agios Nikolaos Kilisesi’ni görüp Kipi ve İpsala sınır kapılarına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek gece İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş ve dönüş ulaşım
 • Nestos vb. otellerde 1 gece oda kahvaltı konaklama
 • Rehberlik hizmetleri
 • TÜRSAB zorunlu mesleki sigortası (65 yaş ve üzeri misafirlerimize sürprim uygulanır.)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti ve servis bedeli
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Konaklama vergisi, sınır geçiş, ayakbastı ücretleri için kişi başı 10 Euro otobüste tur rehberine ödenecek olup tüm
 • katılımcılar için zorunludur.
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Ekstra ve program dışı geziler, kişisel harcamalar

 

 

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ;

6 Eylül itibariyle İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelge kapsamında 18 yaş üstü tüm misafirlerimiz için turlarımızda uygulanacak tedbirler aşağıdaki gibidir;

Gerçekleşecek olan tüm turlarımıza katılacak misafirlerimizin 2 doz aşısını yaptırmış olması ve üzerinden 14 gün geçmiş olması gerekmektedir.

Koronavirüs hastalığını geçişmiş misafirlerimiz ise karantina süresini tamamlamış ve hastalığın üzerinden 180 Gün ( 6 AY) geçmemiş olması gerekmektedir.

Aşı süreci tamamlanmayan veya hastalığı geçirmemiş misafirlerimiz ise seyahat saatinden maksimum 48 saat öncesinde yapılmış PCR testi ve negatif sonucunun HES uygulamasında görülmesi gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

× WhatsApp Destek