Sale!

SELANİK & KAVALA TURU

3,500.00 2,999.00


  Kişi Sayısı

  Tura Katılacak Kişi Sayısı .

  1. Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  2.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  3.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  4.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi

  Tur ücreti 2 kişilik odada kişi başı ücrettir. Tura tek kişi katılmak için single farkını seçerek satın alınız.

  • 750 ₺

  Çocuk indirimi 2  yetişkin yanında geçerlidir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

   

  • 1499 ₺
  • 1999 ₺

Açıklama

1.Gün Cuma İstanbul – İpsala – Kavala – Selanik

Siz Konuklarımızı 21:00 Kadiköy Evlendirme Dairesi Otoparki , 21.30 Mecidiyeköy Migros Önü ,22.00 Bakirköy Ömür Plaza’dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınırına varış.

2.Gün Cumartesi Kipi – Kavala –Selanik

Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk,sabah saatlerinde dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası Selanik’e hareket. 2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender,E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve otelimize yerleşme.Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler.(40-45€ dönemsel değişiklik gösterebilir)

3.Gün Pazar Selanik-Kavala-İskeçe

Sabah Kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket, iki saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Mehmet Ali Paşa’nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile İskeçe karayolu üzerinden yolculuk Dönüş yolculuğumuz başlıyor.  Gümrük işlemleri ardından İstanbul ‘ a dönüş ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ile turumuzun sonu

 

Tek kişi konaklama ve çocuk ücretleri;

 

Belirtilen ücretler 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir. Tek kişi konaklama yapacak olan misafirlerimiz 600 TL tek kişi konaklama farkı öderler. 0-3 yaş grubu çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edilirse 1499TL olarak acentaya ödenir. 3-12 yaş katılımcılar 1999 TL+zorunlu ücretler  olarak acentaya ödenir.

 

 

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler :

 

*Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar

*Selanik Perinthos , kornillios, Amssley , sun beach , santa beach v.b   Otel de  iki kişilik odalarda  1  gece oda kahvaltı konaklama.

*Türkçe Rehberlik hizmetleri.

*Tatil selfie güvencesi

* Tursab Meslekı zorunluluk sıgortası

 

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler :

*Tur Programımızda yer alan  tüm Müze, şato,parlemento sarayı gibi  giriş ücretleri katılımcılara aittir.

*Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.

*Yurt dışı çıkış vergisi ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)

 • Taverna turu 40-45 Euro

*Schengen vize ve hizmet bedeli 150 €

 • Porto logos turu(5€) tüm grubun katılımı ile gerceklestırılır

* konaklama vergisi gümrük geçiş , ayakbastı ve otoban ücretleri olarak kişi başı 5 €  araç içerisinde rehbere nakit olarak ödenir. Bu ücret 0-3 yas grubu hariç tüm katılımcılar için zorunludur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

× WhatsApp Destek