SELANİK – KAVALA

SELANİK – KAVALA

799.00


  Kişi Sayısı

  Tura Katılacak Kişi Sayısı .

  1. Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  2.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  3.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  4.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi

  Tur ücreti 2 kişilik odada kişi başı ücrettir. Tura tek kişi katılmak için single farkını seçerek satın alınız.

  • 200 ₺

  Çocuk indirimi 2  yetişkin yanında geçerlidir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

   

  • 300 ₺
  • 479 ₺

Açıklama

SELANİK KAVALA TURU

 1.Gün Cuma İstanbul – İpsala – Kavala – Selanik

Siz Konuklarımızı ;
20:00 Kadiköy Evlendirme Dairesi Otoparki ,
20.45 Mecidiyeköy Migros Önü ,
21.15 Bakirköy Ömür Plaza’dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan,İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınırına varış.

2.Gün Cumartesi Kipi – Kavala –Selanik

Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk,sabah saatlerinde dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası Selanik’e hareket. 2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender,E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve otelimize yerleşme.Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler.(40€)

3.Gün Pazar Selanik-Kavala-İskeçe

Sabah Kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket, iki saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Mehmet Ali Paşa’nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile İskeçe karayolu üzerinden yolculuk Dönüş yolculuğumuz başlıyor.  Gümrük işlemleri ardından İstanbul ‘ a dönüş ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ile turumuzun sonu

 Tek kişi konaklama ve çocuk ücretleri;
Belirtilen ücretler 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir.
Tek kişi konaklama yapacak olan misafirlerimiz 200 TL tek kişi konaklama farkı öderler.
0-3 yaş grubu çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edilirse 300 TL olarak acentaya ödenir. 3-12 yaş katılımcılar 479 TL  olarak acentaya ödenir.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler :
*Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar
*Selanik Perinthos , kornillios, Amssley , sun beach , santa beach v.b   Otel de  iki kişilik odalarda  1  gece oda kahvaltı konaklama.
*Türkçe Rehberlik hizmetleri.
*Tatil selfie güvencesi
*Konaklama vergisi gümrük geçiş, ayakbastı ücretleri

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler :
*Tur Programımızda yer alan  tüm Müze, şato,parlemento sarayı gibi  giriş ücretleri katılımcılara aittir.
*Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
*Yurt dışı çıkış vergisi 70 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
*Schengen vize ve hizmet bedeli 150 €

 

 

 

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ;

6 Eylül itibariyle İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelge kapsamında 18 yaş üstü tüm misafirlerimiz için turlarımızda uygulanacak tedbirler aşağıdaki gibidir;

Gerçekleşecek olan tüm turlarımıza katılacak misafirlerimizin 2 doz aşısını yaptırmış olması ve üzerinden 14 gün geçmiş olması gerekmektedir.

Koronavirüs hastalığını geçişmiş misafirlerimiz ise karantina süresini tamamlamış ve hastalığın üzerinden 180 Gün ( 6 AY) geçmemiş olması gerekmektedir.

Aşı süreci tamamlanmayan veya hastalığı geçirmemiş misafirlerimiz ise seyahat saatinden maksimum 48 saat öncesinde yapılmış PCR testi ve negatif sonucunun HES uygulamasında görülmesi gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

× WhatsApp Destek