Venedik-Floransa Turu

Venedik-Floransa Turu

**KURBAN BAYRAMI… Venedik Mira-San Dona-Novonta Bölgeis (2 Gece 4* Hotel ) Floransa Montecatini Bölgesi (2 Gece 3* Capelli Hotel vb.) Toplam 4 Gece (4 Kahvaltı) Türk Hava Yolları, Atatürk Havalimanı, Venedik gidiş – Bologna dönüş

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 09:00’da Tatil Selfie yetkilileriyle buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1871 sayılı seferi ile saat 11:50’de Venedik’e hareket

1.GÜN İSTANBUL – VENEDİK (GONDOL TURU – MURANO & BURANO ADASI)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 09:00’da Tatil Selfie yetkilileriyle buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1871 sayılı seferi ile saat 11:50’de Venedik’e hareket. Yerel saate göre 13:15’te varışımıza Gondollar şehir Venedik’e varışımızın ardından yapılacak olan panoramik şehir turunda; San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olan Gondol Turu’na katılabilirler.Tur bitimi yine arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Murano & Burano Adası Turu düzenlenecektir. Sonrasında otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

2.GÜN VENEDİK (BLED GÖLÜ & LJUBLJANA)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Bled Gölü & Ljubljana Turu düzenlenecektir. Turumuzun ilk durağı şiirlere konu olmuş olan Bled gölü. Gezimiz Eski Yugoslavya`nın güçlü şehri, Slovenya`nın başkenti Ljubljana`da devam edecek. Tur bitimi otelimize geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN VENEDİK – FLORANSA – MONTECATINI

Sabah kahvaltı sonrası Floransa’ya hareket.Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’da yapılacak panoramik Floransa şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio ve Piazza Signoria görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Montecatini’de ki otelimize hareket. Odaların alınmasından sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde..

4.GÜN MONTECATINI (PISA & SIENA & SAN GIMIGNANO)

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün, kent pazarında alışveriş imkanı. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Toscana bölgesinin meşhur kasaba ve şehirlerinden San Gimignano & Siena & Pisa Turu düzenlenecektir. Tur bitimi otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.

5.GÜN MONTECATINI – (BOLOGNA) – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Tüm grubun katılımı ile ekstra olarak Bologna Turu düzenlenecektir. Rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Bologna Havalimanı’na hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1326 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:55’de  İstanbul’a hareket. Yerel saate göre 22:25’de Atatürk Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

 • Türk Hava Yolları tariferli seferi ile İstanbul – Venedik gidiş, Bologna – İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Venedik’te San Dona-Noventa-Padova veya Mira Bölgesinde 2 gece 4* otelde ve Floransa – Montecatini Bölgesi’nde 2 gece 3* otelde toplam 4 gece oda-kahvaltı (4 continental kahvaltı) dahil konaklama
 • Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler
 • Panoramik Venedik ve Floransa şehir turları
 • Vaporetto ücreti
 • Tatil Selfie profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Konaklama vergileri
 • K.D.V dahildir
 • İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli  120 EURO(Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Ekstra turlar
 • Ören yerleri  ve müze giriş giriş ücretleri
 • Dahil olan hizmetlerde açık olarak belirtilmemiş tüm servisler
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.