Bozcada & Gökçeada & Çanakkale Turu

Firsat

İNDİRİMLİ FİYAT

269 TL

 • CUMA KALKIŞLI TUR
 • Rezervasyon Telefon
 • 0 850 736 26 26
Satın Al

Yaz Gelince Bir Başkadır Ege Adaları
Bozcada & Gökçeada & Çanakkale Turu

1.Gün  Cuma İstanbul-Gökçeada

22.00  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü ,
22.30 Mecidiyeköy Migros Önü,
23.00  Bakırköy Ömür Plaza Önü, Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu  üzerinden Gökçeada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün  Cumartesi   Gökçeada-Çanakkale

Sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varış ve adaya geçiş .adaya varışımızla ilk olarak kahvaltı molası verıyoruz. (ekstra) kahvaltı sonrası Adanın tarihine damga vurmuş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz. Bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy rehberimizin anlatımı eşliğinde ziyaret ediyoruz. Köy gezimiz sonrası Mevsim ve Hava durumuna göre Kefaloz koyunda vereceğimiz serbest yüzme molasını takiben Kabatepe,Eceabat üzerinden Çanakkale’ye geçiş Otelimize varış dinlenme için serbest zaman.

3.Gün  Pazar  Bozcaada – İstanbul

Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası Geyikli iskelesine varış ve adaya geçiş.Bozcaada’ ya varışımıza müteakip  ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu…Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında  serbest zaman veriyoruz(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarını yanlarına almaları tavsiye edilir). Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp İstanbul’a yolculuk ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

*Adaya otobüs geçişi yasak olduğu için ayazma plajına gidecek misafirlerimiz, belediye minubüslerini  kullanacaktırlar. Minübüs ücreti  katılımcılara aittir.

 • Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım
 • Otobüs içi ikramlar.
 • Rehberlik hizmetleri
 • SALI kalkışlı turlar için Aşkın ART otel,
 • Cuma kalkışlı turlar için Aşkın Art, Sarıçay otel, vb dengi otel de  iki kişilik odalar da 1 gece Oda Kahvaltı konaklama.
 • Plaj giriş şezlong şemsiye ücretleri. kale, antik kent yeri giriş ücretleri
 • Öğlen ve akşam yemekleri, otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
  Not:Ücretler şeker, kurban bayramı ve resmi tatil dönemlerinde geçerli değildir.
× WhatsApp Destek