Bayram Özel Salda Gölü, Pamukkale, Şirince, Efes

Sale!

Bayram Özel Salda Gölü, Pamukkale, Şirince, Efes

5,500.00 4,999.00


  Kişi Sayısı

  Tura Katılacak Kişi Sayısı .

  1. Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  2.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  3.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  4.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi

  Tur ücreti 2 kişilik odada kişi başı ücrettir. Tura tek kişi katılmak için single farkını seçerek satın alınız.

  • 1500 ₺

  Çocuk indirimi 2  yetişkin yanında geçerlidir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

   

  • 2499 ₺
  • 3999 ₺
Kategoriler:

Açıklama

1. GÜN İstanbul Pamukkale
21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
21:30 Mecidiyeköy Mado Önü
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
22.20 Kartal Köprüsü Altı hareketle  yolculuğumuz başlıyor..

2.GÜN Salda Gölü Pamukkale, Hierapolis, Travertenler
Sabah erken saatlerde Türkiye’ nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda gölüne ulaşıyoruz ve ekstra kahvaltı molası verıyoruz. Mars’ı merak eden Salda’ya gelsin diye anlatılan Türkiye’nin en büyük 3. Gölü olan Salda gölünde bembeyaz kumları Turkuaz mavisi suyun rengi ile musteşem manzara bizleri karşılıyor , hava müsaitliğine göre vereceğimiz kısa yüzme molası ardından rehberimizin belirleyeceği saatte hareket ile otelemize doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Serinhisar ilçesinde bulunan taze çerez ve leblebi imalathanelerine uğrayıp alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Kısa alışveriş molamız sonrası Pamukkale’ye varış. Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, Antik havuz ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceği Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapabilirler. Ardından Pamukkale merkezinde Tekstil Atölyelerinde alış veriş ve yemek için (ekstra) serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası otelimize varış yerleşme ve serbest zaman. konaklama otelimizde.

3. GÜN Şirince, Efes, Meryem Ana
Sabah Otelde alacağımız kahvaltı sonrası şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince’ye varıyoruz. Meşhur Şirince şarabının tadımı ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Şirince Gezimiz sonrası Efes Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi,Tiyatro, Küretler Caddesi, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi,Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon,Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra,) Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem Ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Kuran-ı Kerim ve İncil de adları geçen Eshab-ül Kehf ( 7 Uyurlar ) geziyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonrası otelimize hareket ve yerleşme.

4. GÜN Çeşme, Alaçatı , Urla , İstanbul
Sabah Otelde Alacağımız kahvaltı sonrası Urla’ya Hareket ederek Ünlü şair, oyun roman yazarı Necati Cumalı’nın Evini ve Evin yakınında yer alan Yorgo Seferisin doğduğu evleri panoramik görüp, fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molası sonrası otantikliğini bir nebze kaybetmemiş olan bir nevi sanat sokağı haline gelen Zafer Caddesinde geçerek Tanju Okan anısına yapılmış ve içinde heykeli barındıran Tanju Okan Parkını görüyoruz. Sonrasında Çeşme’ye hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatımları sonrasında verilecek serbest zaman da dileyen misafirlerimiz Çeşme merkezde müze olarak kullanılan Çeşme Kalesini ziyaret edebilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile Alaçatı’ya varıyoruz. Egenin havası, insanlarının sıcaklığı, doğal güzellikleriyle bilinen Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri, renkli sokakları, yöresel ürünleri ve Rüzgârgülleri ile ilginizi çekecek Alaçatı’da Rehberimizin anlatımları sonrası serbest zaman veriyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonrası İzmir – Manisa – Balıkesir karayolu üzerinden İstanbul’a dönüş ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

 

Tek kişi Konaklama ve çocuk ücretleri

Belirtilen ücretler 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı konaklama ücretidir. Tek kişi konaklayacak misafirler 1500TL fark öderler. 0-4 yaş çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiğinde      2499  TL olarak ücretlendirilir. 5-12 yaş grubu çocuklar 2 yetişkin yanında indirimli olup       3999TL dir.  1 büyük 1 cocuk konaklamasında çocuklar yetişkin ücreti öderler.

 

Tur ücretine dahil olan ücretler

 • Otobüs ile ulaşım
 • Araç içi ikramlar
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti
 • 1 gece Denizli merkez 3*Napa v.b 1 gece İzmir Vesta V.b otellerde konaklama
 • Otellerde 2 acık büfe kahvaltı
 • Otellerde 2set menü akşam yemeği
 • 1618 sayılı Tursab mesleki zorunluluk sigortası

 

Tur ücretine dahil olmayan hizmetler

 • Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
 • İlk gün alınan kahvaltı
 • Öğle yemekleri
 • Kişisel harcamalar
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler
 • Program dışı belirtilen geziler
 • Hierapolis antik kent girişi
 • Tüm müze , kale , antik kent giriş ücretleri
 • Plajlarda sezlong semsıye ucretlerı

 

× WhatsApp Destek