Bayram Özel Salda Gölü, Pamukkale, Şirince, Efes

Bayram Özel Salda Gölü, Pamukkale, Şirince, Efes

2,999.00


  Kişi Sayısı

  Tura Katılacak Kişi Sayısı .

  1. Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  2.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  3.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi
  4.Kişi için Bilgiler :
  Doğum Tarihi

  Tur ücreti 2 kişilik odada kişi başı ücrettir. Tura tek kişi katılmak için single farkını seçerek satın alınız.

  • 900 ₺

  Çocuk indirimi 2  yetişkin yanında geçerlidir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

   

  • 799 ₺
  • 1299 ₺
Kategoriler:

Açıklama

Lavanta Tarlaları& Salda gölü Pamukkale

Çeşme &Alaçatı& Ilıca & Ayvalık turu

3 gece 4 gun

 

 1. Gün İstanbul – Budur

Beylikdüzü Migros önü  20:30

İncirli Doğtaş Mobilya önü 21.00

Mecidiyeköy Meydan Mado önü : 21.30

Kadıkoy evlendirme dairesi önü 22.00

Kartal köprüsü Altı:22:15

Cayırova Mc donalds önü: 22:40

Gebze center: 23:10

hareket ile rehberimizin anlatımları ve araç içi ikramlarla yaklaşık 9 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz.

 1. Gün  Burdur – Kuyucak Köyü Lavanta Tarlaları – Salda gölü – Pamukkale

Sabah erken saatlerde Kuyucak köyüne ulaşıyor ve kahvaltı molası veriyoruz.( ekstra) Kahvaltı molası sonrası otantik kerpiç evleri ile dikkatimizi çeken Kuyucak köyüne ulaşıyoruz. Sonrasında Lavanta bahçelerine ulaşıyoruz otobüsten indiğimiz zaman mis gibi Lavanta kokusu ve tarlalarda bulunan renk cümbüşü bizleri karşılıyor. Hasat için tarlalarda bulunan işçilerin güler yüzleri , hoş kolalar ve renk cümbüşü içinde fotoğraflarımızı çekiyor ve doğal yollarla üretilmiş Lavanta ürünlerini alabilmemiz için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirliyeceği saatte otobüste buluşup Burdur gölünün essiz manzarasının bize eşlik edeceği güzergahından Yaklaşık 1  saat sürecek yolculuk sonrası  Türkiye’ nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda gölüne ulaşıyoruz. Mars’ı merak eden Salda’ya gelsin diye anlatılan Türkiye’nin en büyük 3. Gölü olan Salda gölünde bembeyaz kumları Turkuaz mavisi suyun rengi ile musteşem manzara bizleri karşılıyor ,  rehberimizin belirleyeceği saatte hareket ile Tarih boyu şifalı suları, hamamları ile ünlenmiş olan bembeyaz travertenleri insanı büyüleyen Pamukkale ye ulaşıyoruz. Travertenleri gezdikten sonra ,Hiarepolis Antik kent (Nekropol, Sütünlu cadde,Domition kapası, Karbondioksit Havuzu ,Tiyatro) geziyoruz vereceğimiz fotoğraf molası sonrası öğle yemeğimizi alıyor (ekstra) ve  Dünyaca ünlü Tekstil Atölyelerinde alış veriş molamız sonrası   otelemize doğru yola çıkıyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeğizi otelde alıyoruz.

 1. Gün  Çeşme – Alaçatı – Ilıca yüzme molası –  

Sabah Otelde Alacağımız kahvaltı sonrası Çeşme’ye hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatımları sonrasında verilecek serbest zaman da dileyen misafirlerimiz Çeşme merkezde müze olarak kullanılan Çeşme Kalesini ziyaret edebilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile Alaçatı’ya varıyoruz. Egenin havası, insanlarının sıcaklığı, doğal güzellikleriyle bilinen Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri, renkli sokakları, yöresel ürünleri ve Rüzgârgülleri ile ilginizi çekecek Alaçatı’dan Rehberimizin anlatımları sonrası yüzme için ılıca’ya hareket serbest  zaman veriyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonrası İzmir ‘de bulunan otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde,

4.Gün   Ayvalık- Cunda adası – Şeytan sofrası 

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden  Ayvalık merkeze hareket ediyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip Daha sonra Cunda Adası gezimize başlıyoruz. Ayvalık’ı Ayvalık yapan en önemli hem evleriyle hem mekanlarıyla ünlü Cunda Adası’nda fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız., Taksiyarhis Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Öğlen yemeği (extra) için vereceğimiz molamızda Cunda Adası’nın meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Buradan sonra Şeytan Sofrası’na geliyoruz. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası’nda fotoğraf ve çay molamızın ardından Susurluk – Bursa yolu üzerinden İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz ve gece saatlerinde İstanbul’a varıyor ve bir başka organizasyonda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

 

Tur tarihleri:23-26-27-28-29 hazıran

Tur bedeli: 2999 TL

 

 

Tek kişi Konaklama ve çocuk ücretleri

Belirtilen ücretler 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı konaklama ücretidir. Tek kişi konaklayacak misafirler 1000TL fark öderler. 0-5 yaş çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiğinde      1299  TL olarak ücretlendirilir. 6-12 yaş grubu çocuklar 2 yetişkin yanında indirimli olup       2299 TL dir.  1 büyük 1 cocuk konaklamasında çocuklar yetişkin ücreti öderler.

 

Tur ücretine dahil olan ücretler

 • Otobüs ile ulaşım
 • Araç içi ikramlar
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti
 • 1 gece Denizli merkez 3*Napa v.b 1 gece İzmir Vesta V.b otellerde konaklama
 • Otellerde 2 acık büfe kahvaltı
 • Otellerde 2set menü akşam yemeği
 • 1618 sayılı Tursab mesleki zorunluluk sigortası

 

Tur ücretine dahil olmayan hizmetler

 • Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
 • İlk gün alınan kahvaltı
 • Öğle yemekleri
 • Kişisel harcamalar
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler
 • Program dışı belirtilen geziler
 • Hierapolis antik kent girişi
 • Tüm müze , kale , antik kent giriş ücretleri
 • Plajlarda sezlong semsıye ucretlerı

 

× WhatsApp Destek